Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki


czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
ZAWÓD ŻOŁNIERZ

Zawód żołnierza to oferta dla młodych kobiet i mężczyzn, wymagających wobec siebie i innych, odważnych i zdyscyplinowanych, gotowych do poświęceń, umiejących podejmować szybkie decyzje oraz przyjmować i egzekwować rozkazy.

Jedną z jednostek wojskowych gdzie można pełnić służbę wojskową jest także Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, miejscowości pobliskiej Warszawy. Jest to główny ośrodek w kraju, kształcącym od 1919 roku kadry wojsk łączności dla potrzeb Wojska Polskiego. Głównym jego zadaniem jest szkolenie łącznościowców na potrzeby Sił Zbrojnych RP, zgodnie z wymogami profesjonalizacji oraz uwzględnieniem doświadczeń żołnierzy, którzy brali udział w misjach poza granicami kraju. Podczas szkolenia przygotowujemy każdego żołnierza do jak najlepszego wykonywania zadań na jego stanowisku służbowym. Centrum posiada bogatą i nowoczesną bazę szkoleniową. Na jego terenie wybudowano nowoczesny Lądowy Tor Przeszkód zgodnie ze standardami NATO. Centrum jest "kolebką łączności", ośrodkiem bardzo ważnym dla szkolenia kadr łączności, także żołnierzy wyjeżdżających na misje poza granicami kraju.

Współczesna armia potrzebuje młodych ludzi z charakterem i inicjatywą. Takich którzy nie boją się samodzielnego podejmowania decyzji, ludzi z entuzjazmem i wolą samodoskonalenia, wiedzących, że to co w życiu jest istotne nie przychodzi łatwo. Jeśli nie lubisz nudy i nie boisz się wyzwań, to przyjdź i spróbuj swoich sił jako szeregowy zawodowy lub starszy szeregowy zawodowy. Nie zwlekaj. Podejmij decyzję i wyzwanie. Zostań profesjonalistą!

 

 

 

 

    
  • BIP
pdf

Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl

    
  • BIP