Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
26 września 2019
Serce WOT zaczyna bić w Zegrzu
Piknik z okazji przeniesienia dowództwa WOT do Zegrza Od początku października br. siedzibą dowództwa WOT będą obiekty Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Z okazji przeniesienia siedziby dowództwa WOT w dniu 28 września 2019 roku w godzinach 14.00 – 18.00 na rynku w Serocku odbędzie się piknik wojskowy.


Podczas pikniku wystąpią zespoły artystyczne klubów wojskowych, orkiestra wojskowa oraz żołnierze WOT - raperzy zaśpiewają piosenki „Biało – czerwona” i „Jestem terytorialsem”. Gwiazdą pikniku będzie Roman Bosski - raper, który zaprezentuje piosenkę „Zawsze gotowi, zawsze blisko”. Na telebimach będzie można obejrzeć filmy o Wojskach Obrony Terytorialnej.
Na naszych gości będzie czekał chleb z wojskowej piekarni. Żołnierze wojsk operacyjnych w tym także Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki oraz Wojsk Obrony Terytorialnej będą prezentować swoje uzbrojenie, wyposażenie i sprzęt. Na pikniku będzie rozwinięte stanowisko promocyjno-informacyjne CSŁiI i punkt rekrutacyjny w ramach akcji „Zostań żołnierzem RP”, gdzie będzie także możliwość złożenia wniosku do służby w WOT.
Z okazji przeniesienia siedziby dowództwa WOT o godz. 16.00 odbędzie się apel wojskowy z udziałem kompanii honorowej i pododdziałów towarzyszących.

 

ppłk Marek PIETRZAK

Rzecznik Prasowy
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

generuj pdf
Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl

    
  • BIP