Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 stycznia 2019
Ochotnicy rozpoczną służbę w zegrzyńskim Centrum
W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 7 i 8 stycznia 2019 r. odbędzie się przyjęcie ochotników, którzy rozpoczną szkolenie w ramach I turnusu służby przygotowawczej.


W tych dniach ochotnicy zostaną przyjęci do odbywania służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych. Czeka ich tutaj m.in. pierwszy żołnierski posiłek, spotkanie z psychologiem, wizyta u fryzjera, pobieranie mundurów i wyposażenia oraz zakwaterowanie w Ośrodku Szkolenia Podstawowego. Otrzymają oni także tytuł elewa i tym samym rozpoczną szkolenie podstawowe w trakcie którego poznają podstawy żołnierskiej służby. Dla tych młodych ludzi będzie to z pewnością początek ciekawej przygody z wojskiem, a także dla wielu z nich przepustka do zawodowej służby wojskowej.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy także przedstawicieli mediów. Akredytacje prowadzi oficer prasowy Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki kpt. Krzysztof Baran, nr tel. 722 380 054, e-mail: cslii.rzecznik@ron.mil.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej oraz numer telefonu kontaktowego.

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran

generuj pdf
Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl

    
  • BIP