Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
10 września 2018
Festyn Żołnierski z okazji święta CSŁiI
W sobotę, 8 września br. na terenie Strzelnicy Piechoty w Zegrzu odbył się Festyn Żołnierski z okazji obchodów Święta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.


Na festynie jego najmłodsi uczestnicy mogli wyszaleć się na poduchowym pokładzie, walkach bokserskich, dmuchańcach: byku rodeo, suchym basenie czy też dużej zjeżdżalni. Przybyłym zaprezentowane zostały wojskowe pojazdy łączności, broń strzelecka, gogle noktowizyjne i pojazdy strażackie zegrzyńskiego ośrodka szkolenia. Swoje stanowisko z samochodem policyjnym i motocyklem wystawiła również Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. Zainteresowaniem cieszyły się także psy specjalne, lekki robot rozpoznawczy i inny sprzęt saperski 2 Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu. Natomiast dla chcących spróbować swoich umiejętności celowania zorganizowane zostało stanowisko z laserowym symulatorem strzelań.

Na festynie nie mogło zabraknąć także smacznej grochówki wojskowej przygotowanej przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy, kiełbasek z grilla, popcornu czy też  waty cukrowej. Festyn uatrakcyjniły występy zespołów: „Muszkieterowie znad Wisły” czy też „Roberto Zucaro”.

Dziękujemy żołnierzom, pracownikom resortu obrony narodowej oraz pozostałym zaangażowanym w organizację tej dobrej zabawy, a jego uczestnikom za udział.

Tekst: kpt. Krzysztof Baran

Zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran, Magdalena Sanecka

Dołączona galeria zdjęć: Festyn Żołnierski z okazji święta CSŁiI
generuj pdf
Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl