Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
29 czerwca 2018
Kurs podoficerski ukończony w Centrum
27 czerwca br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyła się uroczystość wręczenia świadectw po ukończeniu kursu przygotowującego szeregowych do egzaminu na podoficera.


W uroczystości uczestniczył kierownik Sekcji Szkolenia Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu st. chor. szt. Paweł Andrzejewski, Starszy Podoficer Komendy CSŁiI st. chor. sztab. Grzegorz Sakowski oraz uczestnicy kursu podoficerskiego. 

Kierownik Sekcji Szkolenia st. chor. szt. Paweł Andrzejewski wręczył uczestnikom kursu podoficerskiego świadectwa, a zabierając głos pogratulował ukończenia szkolenia. W ramach tego sprawdzianu wiedzy żołnierze zdawali egzamin z wychowania fizycznego oraz teoretyczny i praktyczny zgodnie z nadanymi specjalnościami z eksploatacji systemów łączności, informatyki oraz walki elektronicznej.

Kurs przygotowujący szeregowych z zakresu szkolenia specjalistycznego odbył w terminie 09.04-26.06.2018 r. z wykorzystaniem obiektów szkoleniowych Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki. Uczestniczyli w nim żołnierze z różnych jednostek Wojska Polskiego.

 

Tekst: kpt. Krzysztof Baran

Zdjęcia: Magdalena Sanecka

 

 

Dołączona galeria zdjęć: Kurs podoficerski ukończony w Centrum
generuj pdf
Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl