Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 czerwca 2018
Festyn okazji Dnia Dziecka
W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 2 czerwca br. na Strzelnicy Piechoty w Zegrzu odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka, a liczne atrakcje i ładna pogoda spowodowały, że zgromadził on wielu uczestników.


Przybyłe dzieci chętnie ustawiały się do kolejki do skorzystania z eurobungee, dmuchanej zjeżdżalni, zamku z piłeczkami czy też punktów z watą cukrową popcornem, lemoniadą oraz goframi. Dużym zainteresowaniem cieszył również wojskowy sprzęt łączności, broń strzelecka, noktowizja zaprezentowany przez żołnierzy zegrzyńskiego Centrum, czy też saperski z 2 pułku saperów z Kazunia. Zaprezentowana zostało także broń, wyposażenie i pojazdy Straży Ochrony Kolei, a policjanci z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wystawili wóz edukacyjny oraz motocykl.

Najmłodsi chętnie uczestniczyli również w malowaniu włosów i buziek, a na uczestników czekały także liczne gry i zabawy oraz konkursy (mahjong, piramida celu oraz kółko i krzyżyk). Na festynie chętni mogli spróbować swoich sił w strzelaniu na celność na laserowym symulatorze strzelań czy gaszeniu pożaru. Dla przybyłych osób zorganizowany został także występ zespołu Klang i nie zabrakło również smacznej, wojskowej grochówki.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, a wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo radości i pogody ducha.

Tekst: kpt. Krzysztof Baran

Zdjęcia: Klub CSŁiI

 

 

 

 

Dołączona galeria zdjęć: Festyn okazji Dnia Dziecka
generuj pdf
Kontakt

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
Juzistek 2
05-131 Zegrze
tel. 261883312
fax. 261883413
cslii@ron.mil.pl