BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie żołnierzy w Centrum
29.11.2017
W środę, 29 listopada br. w Sali Tradycji odbyło się pożegnanie żołnierzy kończących służbę wojskową w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

 

Uroczystość przeprowadzona została w obecności sztandaru wojskowego oraz licznie zebranych żołnierzy i pracowników Centrum. Pożegnany został szef Sekcji Planowania i Programowania - zastępca szefa Wydziału Dydaktycznego mjr Radosław Chodkowski (wyznaczony na wyższe stanowisko służbowe o stopniu etatowym podpułkownika w strukturach Akademii Sztuki Wojennej) oraz dowódca drużyny Ośrodka Szkolenia Podstawowego st. kpr. Daniel Domaszczyński (wyznaczony na stanowisko służbowe dowódcy obsługi w strukturach 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej).

 

 

Zabierając głos, komendant CSŁiI płk dr Ireneusz Fura powiedział, że odchodzący są dobrze przygotowani do wykonywania obowiązków na nowych stanowiskach służbowych, podziękował im za trud i poświęcenie w służbie wojskowej, życząc powodzenia i wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym oraz osobistym. Natomiast mjr Radosław Chodkowski podziękował przełożonym, podwładnym i współpracownikom za służbę w Centrum, którą zawsze będzie bardzo dobrze pamiętał.

Następnie żegnani dokonali wpisów do Księgi Pamiątkowej Centrum. Uroczystość zakończyła się wykonaniem wspólnego, pamiątkowego zdjęcia oraz złożeniem życzeń odchodzącym.

 

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych