BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Przekazanie obowiązków Komendanta Ośrodka Szkolenia Podstawowego
23.10.2017
W poniedziałek, 23 października 2017 r. podczas porannego rozprowadzenia odbyło się przekazanie obowiązków Komendanta Ośrodka Szkolenia Podstawowego w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

    W zbiórce uczestniczył Komendant CSŁiI płk dr Ireneusz Fura, żołnierze Centrum oraz słuchacze kursów odbywających się w zegrzyńskim ośrodku szkolenia.

   Rozprowadzenie było okazją do przedstawienia mjr. Emila Suski, który został wyznaczony na stanowisko Szefa Sekcji Personalnej oraz mjr. Jacka Brodowskiego jako Szefa Sekcji Metodyki Nauczania. Komendant Centrum płk dr Fura pogratulował niedawno wyznaczonym, ale doświadczonym oficerom Centrum, życząc im powodzenia na tych nowych stanowiskach służbowych.

 

 

    Następnie odbyło się przekazanie obowiązków Komendanta Ośrodka Szkolenia Podstawowego CSŁiI, które zdał mjr Adam Goździewski, a objął kpt. Marek Liszewski. Komendant Centrum płk dr Ireneusz Fura podziękował mjr. Adamowi Goździewskiemu za bardzo dobre wykonywanie obowiązków, duży wkład pracy na rzecz Ośrodka Szkolenia Podstawowego, a przedstawiając kpt. Marka Liszewskiego powiedział, że jest to oficer z dużym doświadczeniem i wniesie dużo dobrego do funkcjonowania OSP.

    Podczas zbiórki, która zakończyła się defiladą Komendant CSŁiI przypomniał zebranym o ważnej rzeczy jaką jest przestrzeganie warunków bezpieczeństwa.

 

 >>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych