BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie żołnierza Centrum
26.07.2017
26 lipca w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyło się pożegnanie st. chor. szt. Marka Dębskiego, dowódcy plutonu 1 kompanii szkolnej Ośrodka Szkolenia Podstawowego.

  

    Uroczystość przeprowadzona została w Sali Tradycji, w obecności sztandaru wojskowego oraz licznie zgromadzonych żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej.

 

 

    W pożegnaniu uczestniczył 12 pluton OSP, składający się z żołnierzy służby przygotowawczej, którzy przyszli na pożegnanie swojego dowódcy. Odchodzącemu podziękował Komendant CSŁiI wz. ppłk Cezary Semeniuk, który powiedział że st. chor. szt. Dębski jest wzorowym żołnierzem, mającym duże doświadczenie, które z pewnością będzie mógł wykorzystać w Wojskach Obrony Terytorialnej, gdzie został skierowany do dalszego odbywania swojej służby.

    Żegnany dokonał  wpisu do Księgi Pamiątkowej Centrum i podziękował za służbę w Centrum, szczególne słowa uznania kierując do Komendanta Ośrodka Szkolenia Podstawowego, dowódców kompanii z którymi przyszło mu służyć w czasie 6-letniej służby w zegrzyńskim Centrum.

 

 

   Po wykonaniu wspólnego zdjęcia, zebrani złożyli podziękowania i życzenia odchodzącemu żołnierzowi z Centrum. 

 

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych