BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Podziękowania dla strażaków Centrum
14.07.2017
12 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Legionowie podziękowano wojskowym strażakom z Centrum za ich zaangażowanie w usuwaniu skutków gwałtownych burz i ulew.

    28 czerwca br. na terenie Powiatu Legionowskiego i okolic wystąpiły burze oraz ulewne deszcze. W tym czasie lokalna straż pożarna interweniowała 360 razy, także na terenie Warszawy. Szybkie i skuteczne usuwanie skutków nawałnicy nie byłoby możliwe także bez wsparcia wojskowych strażaków z Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

 

 

    To właśnie im oraz pozostałym strażakom, za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa i ratowanie mienia, podziękowali Starosta Legionowski Robert Wróbel, Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Mieczysław Klimczak. W spotkaniu uczestniczył także Komendant Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki płk dr Ireneusz Fura, który otrzymał dyplom z podziękowaniami dla żołnierzy Centrum za udział w akcji mającej na celu usuwanie skutków gwałtownych burz i ulew.

 

 

>>WIĘCEJ ZDJEĆ W GALERII<<

 

 

Tekst: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych