BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Żołnierze CSŁiI uczestniczyli w inauguracji akcji
01.03.2018
W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca br. żołnierze CSŁiI uczestniczyli w inauguracji ogólnopolskiej akcji honorowego krwiodawstwa "SpoKREWnieni służbą" w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

W uroczystości uczestniczył sekretarz stanu MSWiA Jarosław Zieliński oraz podsekretarz stanu w MON Marek Łapiński, funkcjonariusze służb podległych MSWiA, a wśród żołnierzy byli także przedstawiciele Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

„To piękna akcja, piękna inicjatywa. Dzisiejsza akcja jest bardzo wymowna, ponieważ dziś obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. To święto naszych bohaterów, którzy przelewali krew za naszą wolność” – powiedział podsekretarz stanu w MON Marek Łapiński.

 

 

W ramach inauguracji żołnierze mogli oddać krew w specjalnie przystosowanych autobusach do oddawania krwi, w czym uczestniczyli również żołnierze Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

 

 

 

***

W czasie akcji „SpoKREWnieni służbą” w marcu br. odbywać się będą zbiórki krwi na terenie całej Polski, a w CSŁiI akcja HDK nawiązująca do tego przedsięwzięcia przeprowadzona zostanie 13 marca br.

  

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych