BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Bal karnawałowy dla dzieci
08.02.2018
W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 4 lutego br. odbył się bal karnawałowy dla dzieci żołnierzy, pracowników RON oraz mieszkańców Garnizonu Zegrze.

W tej doskonałej zabawie uczestniczyły dzieci przebrane za postacie z różnych bajek: księżniczki, strażaków, policjantów, batmanów, spidermanów, koty, psy czy też żaby. Bal prowadził wodzirej w przebraniu pilota, który doskonale zabawiał jego uczestników. Podczas występów zaprezentowany został dynamiczny spektakl muzyczny „Księżniczka Muzalinda”, a w konkursie tańca z nagrodami chciało uczestniczyć więcej dzieci, niż było to możliwe. W czasie zabawy odbył się również występ cyrkowy Mistrza Macieja Borzy, przedstawiający niezwykle sympatyczny i dynamiczny pokaz sprawności z udziałem pieska.

 

 

Bal zakończył się rewelacyjnym występem iluzjonisty kanadyjskiego Roba Fleminga – komika i magika, który bardzo zaangażował dzieci, świetnie ich przy tym bawiąc. Na koniec swojego pokazu magik obdarował dzieci zwierzątkami zrobionymi z dużych balonów. W trakcie występów na buziach dzieci powstawały malowane kotki, motylki i serduszka.

Bal karnawałowy z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci, które z niechęcią opuściły budynek klubu. Doskonała zabawa odbyła się dzięki dużemu zaangażowaniu jego organizatorów - żołnierzy i pracowników Sekcji Wychowawczej oraz Klubu CSŁiI.

 

Zdjęcia: Kinga Wilusz

 

>> WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

 

Tekst: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych