BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Roczna odprawa Komendanta Centrum
10.01.2018
We wtorek, 9 stycznia br. odbyła się roczna odprawa rozliczeniowo-zadaniowa komendanta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

W odprawie uczestniczył komendant Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki płk dr Ireneusz Fura oraz kierownicza kadra zegrzyńskiego ośrodka szkolenia. Jej celem była ocena stopnia wykonania zadań w 2017 roku, doprecyzowanie i koordynacja zasadniczych zamierzeń z działalności w 2018 roku.

Komendant Centrum płk dr Ireneusz Fura podziękował zebranym za duże zaangażowanie w realizację zadań i bardzo dobre wywiązywanie się ze swoich obowiązków w 2017 roku. 

Natomiast mając na uwadze 2018 rok przedstawił zasadnicze zadania stojące przed kierowniczą kadrą Centrum, a także główny wysiłek szkoleniowy w tym roku.


Wśród wymienionych znalazły się następujące przedsięwzięcia Centrum planowane do realizacji w 2018 roku: kursy doskonalące, szkolenie żołnierzy służby przygotowawczej oraz studentów w ramach Legii Akademickiej, ćwiczenia, treningi szkolenia na potrzeby akademii wojskowych czy też szkoły podoficerskiej. Żołnierze zegrzyńskiego Centrum uczestniczyć będą także w szkoleniu PKW, oficerów rezerwy, mistrzostwach WP w żeglarstwie, pięcioboju wojskowym, piłce siatkowej czy też obchodach z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski.

Na zakończenie Komendant Centrum płk dr Ireneusz Fura powiedział, że pomimo w 2018 roku przed stanem osobowym Centrum jest duża ilość przedsięwzięć szkoleniowych i innych zadań, to z pewnością zostaną one zrealizowane na wysokim poziomie, podobnie jak zamierzenia w 2017 roku.

 

 

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych