BIP
Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
AKTUALNOŚCI
Narada szkoleniowo-metodyczna w Centrum
05.01.2018
W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 4 stycznia br. odbyła się narada szkoleniowo-metodyczna.

W przedsięwzięciu uczestniczył Komendant CSŁiI płk dr Ireneusz Fura, kierownicza kadra Centrum oraz kierownicy cykli przedmiotowych Wydziału Dydaktycznego. Organizatorem narady była Sekcja Metodyki Nauczania Centrum.

 

Podczas narady przedstawione były wnioski i doświadczenia z działalności szkoleniowo – metodycznej w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w 2017 roku.

 

 

Wśród wielu wymieniowych, szczególną uwagę zwrócono na: szkolenie, jako najważniejsze zadanie w czasie pokoju, utrzymanie dyscypliny  szkoleniowej, wykorzystanie kadry z dużym doświadczeniem zawodowym, konieczność funkcjonowania i realizowania zadań szkoleniowych w warunkach ograniczonych stanów osobowych, dużą rangę samokształcenia metodycznego, instruktaży, e-learningu zwiększającego możliwości szkoleniowe Centrum, współpracę z organizacjami pozarządowym i innymi partnerami społecznymi oraz kontrolę i samokontrolę realizacji zajęć szkoleniowych.

Sprecyzowane wnioski zostaną wdrożone do działalności służbowej i przyczynią się do jeszcze lepszej jego jakości w zegrzyńskim ośrodku szkolenia.

  

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII<<

 

 

 

Tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych